BAS Voetbal De Parel van de Polder

Even voorstellen; het (nieuwe) bestuur

woensdag 5 februari 2025
Even voorstellen; het (nieuwe) bestuur

Sinds woensdag 27 november 2024 heeft BAS Voetbal een vernieuwd bestuur, met bekende en onbekende gezichten. Nu de eerste maanden als nieuw bestuur voorbij zijn en de competitie weer is gestart is het tijd voor een introductie. In dit bericht stellen de bestuursleden zich even voor.

Sabine Potgieter [voorzitter]
Mijn naam is Sabine Potgieter, 40 jaar, moeder van Isabel en vriendin van Gideon. Ik werk als HRM & Office Manager bij dTLS. Online Marketing. Van mijn 10e tot 25e speelde ik zelf bij BAS en ben altijd actief geweest als vrijwilliger in verschillende rollen. En sinds dit seizoen ook weer spelend lid bij BAS VR30+.

Sinds 2016 ben ik betrokken als gastvrouw bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal, wat me dichter bij het bestuur bracht. Dit leidde tot mijn rol als secretaris met Herman als voorzitter. Tijdens de ALV in november 2024 met trots de voorzittershamer van Herman overgenomen.

Met de inzet van huidige en toekomstige vrijwilligers kijk ik positief naar de toekomst. Mijn doel is om BAS Voetbal een sportieve, veilige en gezellige plek te maken en houden voor leden, vrijwilligers, sponsoren, ouders en bezoekers.

Ik kom graag met je in contact! Wil je kennismaken, iets bespreken of gewoon een kop koffie drinken? Je vindt me regelmatig op de Schelp of je kan me mailen (voorzitter@basvoetbal.nl).

Tot zaterdag bij BAS Voetbal!


Rick Aernaudts [penningmeester]
Ik ben Rick Aernaudts, 33 jaar oud, getrouwd met Tessa en vader van onze dochter Elin die afgelopen oktober geboren is.

Ik voetbal al mijn hele leven bij BAS Voetbal en speel al heel wat jaren in het eerste elftal. Daarnaast heb ik verschillende vrijwilligersfuncties uitgevoerd bij BAS. Een aantal jaren als trainer/leider van verschillende jeugdteams en ik heb een aantal jaar in de Technische Commissie en Evenementencommissie gezeten.

Een paar jaar geleden werd mij gevraagd of ik in het bestuur wilde als penningmeester en inmiddels ben ik dat nu bijna twee jaar. Ik vind het erg leuk om de club op deze manier te helpen. Het voetballen zelf blijft voor mij toch nog het leukste, maar alles wat nodig is om dat mogelijk te maken vind ik ook erg leuk om te doen samen met alle andere vrijwilligers bij BAS Voetbal.

Tot ziens bij BAS!

Daniëlle Kamphorst [secretaris]
Ik ben Daniëlle Kamphorst, moeder van Tygo en Jax. Beide zijn vanaf jonge leeftijd bij BAS begonnen met voetballen, Jax speelt nu in de JO9-1. In het dagelijks leven werk ik met plezier in het basisonderwijs, waar ik kinderen begeleid in hun ontwikkeling.

Mijn betrokkenheid bij BAS begon met vrijwilligerswerk in de communicatiecommissie. Sindsdien ben ik op verschillende manieren actief geweest: van het organiseren van jeugdkamp tot het plaatsen van berichten op de socials en het meedenken achter de schermen. Ook ben ik regelmatig achter de bar te vinden. Nu zet ik me als secretaris in het bestuur in, waar ik graag mijn steentje bij draag aan de groei en organisatie van de club.

BAS is voor mij veel meer dan alleen een voetbalclub; het is de plek waar mijn kinderen zich thuis voelen en het is een plek waar ik met enthousiasme probeer te werken aan een mooie toekomst voor iedereen, zowel op als naast het veld. Ik kijk ernaar uit om samen te zorgen voor nog meer mooie momenten, zowel sportief als gezellig.

Hopelijk tot snel bij BAS!

Gerben de Waal [bestuurslid Voetbalzaken]
Hoi, ik ben Gerben de Waal, 57 jaar, getrouwd met Kim en trotse vader van 4 kinderen – waarvan één uit een eerdere relatie en een pleegdochter. Oorspronkelijk kom ik uit Weurt (dichtbij Nijmegen) en ben ik opgegroeid in Wijchen. Op mijn 25e ben ik naar Hattem verhuisd en sinds een paar jaar ben ik actief betrokken bij BAS Voetbal.

Voetbal zit in mijn bloed; ik heb zelf gevoetbald tot mijn 43e bij WVW, AWC en vv Hattem. Hoewel mijn kinderen (op de oudste na) geen voetballers zijn, heeft de sport altijd een grote rol in mijn leven gespeeld. Dankzij Henk Potgieter ben ik bij BAS Voetbal terechtgekomen als scheidsrechter. Dat voelde meteen goed – want voetbal blijft toch mijn sport.

Van alleen langs de lijn staan, kwam al snel de vraag of ik meer wilde doen voor de club. En zo is het balletje verder gaan rollen: inmiddels ben ik dus ook bestuurslid. Ik vind het mooi om op deze manier iets terug te doen voor de club en samen met het team BAS Voetbal verder te versterken.

Tot ziens langs het veld!


v.l.n.r. Sabine Potgieter [voorzitter], Daniëlle Kamphorst [secretaris], Gerben de Waal [bestuurslid Voetbalzaken], Rick Aernaudts [penningmeester]


v.l.n.r. Daniëlle Kamphorst [secretaris], Sabine Potgieter [voorzitter], Gerben de Waal [bestuurslid Voetbalzaken], Rick Aernaudts [penningmeester]

De foto's zijn gemaakt door Wilco Steeneveld /ByWilco.nl

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen