BAS Voetbal De Parel van de Polder

Sparta Nijkerk JO9-7 - BAS JO9-2

5 - 3 (1 - 1)

Competitie
Zaterdag 7 maart 2020 (09:45)
Za. 7-3-2020 (09:45)
De Ebbenhorst  Nachtegaalsteeg 1 Nijkerk GLD

3 maal de voorsprong toch verlies

zaterdag 7 maart 2020

Zaterdag 7 maart speelde BAS JO9-2 een uitwedstrijd tegen Sparta Nijkerk JO9-7. Wederom een stukje rijden en ook nu weer een mooie grote accommodatie en een goede ontvangst. Prima voor elkaar daar in Nijkerk.

BAS was bijna compleet alleen Marcel was niet aanwezig. Voor de doelpunten-productie was dit natuurlijk wel een flinke aderlating. (Marcel maakte er dit seizoen al 22.)

Dan de wedstrijd, de teams bleken redelijk aan elkaar gewaagd, het kon dus alle kanten op. BAS begon goed aan de wedstrijd. Dit zorgde vrij snel voor de 0-1 voorsprong. Het doelpunt werd gemaakt door Yarah. Ze was vooral in het begin van de wedstrijd messcherp. Al snel werd het toch 1-1 en toen werd het rommelig. Lastig uitverdedigen, bang in de duels, vergeten over te spelen, niet luisteren naar de aanwijzingen, eigenlijk had elke speler wel iets. De rust kwam net op tijd.

Jelte ging voetballen, Joran ging keepen. Het bleef rommelig. Gelukkig ramde Adam nog wel even de 1-2 tegen de touwen maar al snel werd het weer 2-2. Adam was het hier niet mee eens en zorgde voor de 2-3. Maar ook nu werd het snel weer 3-3. Overspelen zat er niet meer in. Het verlies hing in de lucht. Toch ging het nu weer iets beter maar uiteindelijk kwam het verlies dan toch. Sparta maakte er nog 2, eindstand 5-3.

Er volgde een wijze opmerking: "Er is nog veel werk aan de winkel Coach!" En zo is het!

Volgende week nieuwe ronde, nieuwe kans!
Ane Sybesma

Doelpunten BAS:
NaamDoelpunten
Adam Prochota2
Yarah El Ousrouti1
statistieken worden geladen..........
BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen