IJVV JO9-5M - BAS JO9-2
1 - 8 (0 - 5)
Competitie
Zaterdag 9 november 2019 (08:45)
Za. 9-11-2019 (08:45)
Den Uithoek Bergweg 10 D IJsselmuiden
Zelfvertrouwen maakte het verschil
zaterdag 9 november 2019Wedstrijd nummer 7 van het seizoen. De voorgaande zes wedstrijden werden allemaal verloren. Dus wat zou het vandaag worden? Jasmijn was afwezig en we hadden een nieuwe Lucas. (Brouwer is terug naar JO8 en Spaltman is onze nieuwe speler.) De spelers straalden in elk geval alweer genoeg plezier uit met rennen en ravotten bij BAS. Met 8 spelers vroeg op weg naar IJsselmuiden.
Was het het weer, was het de tegenstander, was het de opstelling, was het het wakend oog van Yarah haar opa, BAS erelid Henk Georg? Vast allemaal een beetje maar het was vooral het zelfvertrouwen wat vandaag het verschil maakte. Joran stond zelfverzekerd op doel en pakte een aantal ballen achter elkaar prima. Nieuwe Lucas draaide moeiteloos mee. Jelte en Piotr waren rotsen in de branding achterin. Yarah was vol energie.
De eerste mogelijkheid was meteen raak. Jelte kwam mee naar voren en maakte keurig de 1-0. Enkele kansen voor IJVV volgden maar de handschoenen van Joran waren vandaag magnetisch. Marcel kreeg het goede gevoel en scoorde de 2-0 en de 3-0. Kacper soleerde naar de 4-0. IJVV kreeg kansen maar Joran gaf geen krimp. Yarah speelde als een soort spelverdeelster op het middenveld samen met Lucas. Vlak voor rust maakte Marcel zijn derde van de dag. 5-0. Wat een weelde!
De spelers telden de wedstrijd al als overwinning maar coach Ane bleef erop hameren om vooral zo door te blijven gaan. En dat deden de spelers. Kacper ging op doel en Joran ging voetballen. Bijna een goal van Yarah, een schot van Lucas, een schot van Jelte een passeer-actie en bijna goal van Joran, schoten van Adam, Piotr en Marcel en een scherpe doelman Kacper. Ja, de winst zat erin vandaag!
Adam maakte vervolgens de 0-6, Marcel de 0-7 en Adam de 0-8. Miscommunicatie tussen Adam en Kacper zorgde voor de eretreffer van IJVV. 1-8. Afgelopen, gewonnen! Penalty’s en handen schudden! Wat een fijne dag. Winnen is niet het belangrijkste maar het was vandaag wel heel erg leuk. Goed voor het zelfvertrouwen! Op naar volgende week. Toppers! Bedankt voor de koffie!
Ane Sybesma
Naam | Doelpunten |
---|---|
Marcel Guzy | 4 |
Adam Prochota | 2 |
Jelte Dingemans | 1 |
Kacper Kocur | 1 |
- 19-03Zet het in je agenda: BAS Voetbal Jeugdkamp
- 21-11Sinterklaas bij BAS Voetbal
- 17-09BAS Voetbal viert 60 jaar sport en saamhorigheid
- 11-09Doe mee met de Grote Clubactie 2024
- 07-033 maal de voorsprong toch verlies
- 15-02Veel wissels maakt slaperig
- 08-02Mooie pot na eindje rijden
- 01-02Mooi potje: 5-5
- 25-01BAS JO9-2 ontwaakt
- 18-01We zijn weer begonnen
- 17-01Indeling voorjaarscompetitie
- 09-12De statistieken
- 07-12Verlies in de laatste wedstrijd van het jaar
- 30-11Dubbele cijfers voor BAS
- 23-11Het publiek wint weer: 5 plus 5 is 10
- 16-11De traktatie van Adam
- 09-11Zelfvertrouwen maakte het verschil
- 02-114 goals en veel inzet
- 26-10Snel vergeten
- 19-10De toeschouwer is de winnaar
- 12-10Steeds beter
- 05-10Pittig potje
- 28-09Net verloren in eerste wedstrijd
- 25-09Nieuw Team JO9-2