BAS Voetbal De Parel van de Polder

Dagboek int. toernooi BAS C1 & D1; Dag 2.

dinsdag 25 mei 2010

BAS C1 en BAS D1 nemen het Pinksterweekend deel aan het int. toernooi bij vv Kagia te Lisserbroek. Het is de tweede keer dat deze elftallen de reis maken. Via de journaalcommissie zullen wij onze supporters op de hoogte houden van onze verrichtingen.

De nacht was nu een stuk rustiger al hadden de C1 spelers bezoek gekregen. Na het opstaan begon de D1 aan de halve finale. Tegenstander uit Duitsland. TSV Godshorn. Door een foutje tussen twee spelers kon de tegenstander scoren. De bal werd kiezelhard in het dak van het doel geschoten vanaf 20 meter. D1 moest zich nu terugknokken in de wedstrijd. Dat ging goed. In de tweede helft was Joran op volle snelheid en hij schoot de bal langs de keeper in het doel. 1-1 was ook de eindstand. Er moesten nu penalties genomen worden. Dit was heel erg spannend. Iedereen raakte. Zo moest er om en om geschoten worden. Gerwin schoot jammer genoeg in de handen van de keeper en Rick kon geen penalty tegen houden. Zo ging BAS D1 niet naar de finale.

Om de 3e en 4e plaats moest er nu gespeeld worden. De tegenstander kwam uit Polen. Olympia Koto genaamd. D1 begon sterk, maar kwam onverwacht op achterstand. Ook nu knokte de D1 zich goed terug. Jesper schoot een vrije trap erin. D1 kreeg nu de beste kansen om te scoren. Maar achterin werd even niet goed opgelet en de ploeg uit Polen won zo onverdiend. Iedereen was nu heel erg teleurgesteld.

Jesper moest gelijk hierna de eer van de D1 verdedigen in de penalty bokaal. Jesper deed het heel goed en schoot strafschop na strafschop erin. Uiteindelijk bleef Jesper en een speler van Olympia Koto over. De druk werd voor Jesper te groot en hij zag zijn strafschop gestopt. De Poolse speler scoorde wel en won de penaltybokaal. Jesper, toch heel goed gedaan!

Nu ging de C1 zich voorbereiden op de kwartfinale. C1 speelt hierin tegen Langel. De nummer drie uit de andere poule. Trainer Stefan had al gezien dat er mogelijkheden lagen. Stefan kreeg gelijk, want BAS was veel beter. Gescoord werd er in het begin niet, maar nadat Sven voor 1-0 had gezorgd werd het snel 3-0. Jordy scoorde nog met links. Zo ging de C1 naar de halve finale.

In de halve finale moest er gespeeld worden op het hoofdveld tegen Olympia Koto C1. Al snel in de wedstrijd was Sven die als een duiveltje uit een doosje de keeper te slim af was. Hierna moest C1 veel verdedigen, maar dit deden zij goed. Er werd geknokt voor elke meter. Ze hadden ook goede aanvallen, maar het lukte niet om de wedstrijd te beslissen. In de tweede helft was het een stuk minder spannend, want de C1 was beter. Terecht werd de finale gehaald. De spelers waren gesloopt, maar konden nu even uitrusten.

In de finale was de tegenstander FC Quadrath-Ichendorf. Hier was ook al tegen in de poule gespeeld. Toen werd er met 3-0 verloren. De spelers van de C1 moesten aan de bak. Op deze finaledag waren Niels, Jesper en Yordi van de D1 al bij de C1 gevoegd om indien nodig in te vallen. Na een mooie opkomst op het hoofdveld en het volkslied begon de wedstrijd. Al snel werd duidelijk dat de Duitsers een stuk fitter waren dan de C1. De C1 ging goed van start en had de eerste kans. De levensgevaarlijke linksbuiten van de tegenstander had Rick goed in zijn broekzak. Het was dan ook jammer dat Rick al snel geblesseerd het veld moest verlaten. Niels kwam erin. C1 kreeg het steeds moeilijker en net voor het einde van de eerste helft scoorde de Duitse ploeg twee keer. De spelers zaten er door heen, maar moesten in de tweede helft alles geven om te gaan scoren. Dit lukte niet in de tweede helft. De tegenstander scoorde nog een keer en de eindstand werd 0-3. Zo werd de C1 tweede op dit toernooi. Heel goed gedaan! Jordy, Sjoerd en Dylan moesten nog penalties nemen, maar werden al snel uitgeschakeld. Onze Rutger werd uiteindelijk nog verkozen tot beste speler van het toernooi. Hij kreeg een mooie beker! Goed gedaan Rutger!!

Hierna moesten we al onze spullen opruimen en daarna terug naar huis. Het toernooi was helemaal top en alles was goed georganiseerd. Ook waren er veel supporters om te kijken! Hopelijk gaan we volgend jaar weer een toernooi spelen.

De journaalcommissie.
[foto][/foto]

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen