BAS Voetbal De Parel van de Polder

Het einde van BAS 6

zondag 24 juni 2007
Het einde van BAS 6

Het seizoen 2006/2007 begon zoals elk ander seizoen, m.u.v. de bekerwedstrijden. Vol vertrouwen en met goede moed om hoog te kunnen eindigen begonnen wij de competitie.

Tegen Elspeet uit de eerste punten gepakt, daarna een gelijke stand tegen een geduchte tegenstander VIOS, het begin was er. Het slechte voetbal begon zoals altijd tegen Groen Wit, 0-2 onnodig verloren.
Daarna volgde er een reeks van verloren wedstrijden en eind oktober eindelijk een puntje.

Intussen volgden de blessures elkaar in een rap tempo op en wedstrijd na wedstrijd werd afgelast. Van de 18 man waren er soms nog maar acht die konden voetballen (Ik bedoel, die aanwezig waren). De leeftijd speelt zijn parten en kent geen genade slag, het wachten op herstel was een tijdrovende bezigheid. Helaas heeft dit een maand of drie geduurd en zelfs na de winterstop was het moeilijk voetballers bij elkaar te rapen. Hans heeft nog nooit zoveel telefoontjes gepleegd als in zijn laatste competitie jaar.

Zachtjes hoorde je geroezemoes omtrent het stoppen met voetballen. Een ieder begon zich achter de oren te krabben en zich af te vragen “zal ik stoppen”.

Langzaam maar gestaag kwam er beweging in de lawine en ineens………. En ineens heeft het virus “stoppen met voetbal “ grip op alle instabiele spelers. Het virus laat tongen spreken, de vreemdste kreten werden opgevangen zoals:

Ø Ik heb zo’n last van mijn rug na het voetballen
Ø Ik kom maandags mijn bed niet meer uit
Ø Ik heb het druk met mijn werk
Ø Ik wil meer tijd stoppen in het leiderschap
Ø Ik ga verhuizen
Ø Als jullie stoppen, dan stop ik ook
Ø Ik heb minder tijd

Ca 12 man waren bezeten van het virus.

Medio maart was een ieder weer fit wij pakten weer een puntje van Vierhouten ’82 en het voorheen sterke Eefde was niet tegen BAS 6 opgewassen. Het voetbal was zo gek nog niet en eigenlijk was het toch wel leuk.
De eindsprint (met een paar spelers van het vierde) was nog een winstpartij. Uiteindelijk gestrand op plaats 8. De meest mannen hadden hun lidmaatschap opgezegd en er was geen weg meer terug .

Mannen bedankt voor jullie jarenlange inzet, vechtlust en gedrevenheid: Cor Nieland, Barend de Graaf, Theo van Someren, Henri Hanse, Albert Meppelink, Erik van Asselt, Erik Broekhuizen, Wim Kluin, Jan Overeem, Berthold Sijtsma, Fred Knippenborg en natuurlijk Hans Kluin.
Ik wens jullie veel plezier met het winkelen, klusjes doen en andere bezigheden op zaterdag! En dan hebben we nog paar die misschien de hoop nog hebben om een balletje te trappen: Martin kern en Simon v Dijk. Ik hoop dat er voor jullie nog een weg terug is.

Reint Petersen, Alex Roos, Peter van Gilst en Piet Scholtanus zijn de mannen die geen virus hebben opgelopen. Eindelijk promotie, veel voetbal plezier in BAS 5!

Was getekend,

Een voetballer zonder virus

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen