Jasper van der Wekken wint klaverjassen
maandag 11 maart 2024
In een sfeervolle ambiance vond afgelopen vrijdag een succesvolle klaverjasavond plaats. Met maar liefst 11 tafels was de avond gevuld met gezelligheid, scherpe kaartspelcompetitie en smakelijke hapjes.
De felbegeerde eerste plaats ging naar Jasper van der Wekken, die indruk maakte met een totaal van 5.867 punten. Een nauwe strijd volgde, waarbij Sanne Alkemade de tweede plaats behaalde met 5.807 punten, en Bart van der Wekken het podium afsloot op de derde plaats met een eervolle score van 5.676 punten.
In een onmiskenbaar teken van sportiviteit ontving Gonnie de Boer, tevens medeorganisator van de avond, de poedelprijs met 3.678 punten.
De avond kenmerkte zich niet alleen door de intensiteit van het kaartspel, maar ook door de gezellige sfeer en de uitstekende hapjes die werden geserveerd. De organisatoren kijken met trots terug op een geslaagd evenement dat zeker in de herinnering van de deelnemers zal blijven.
Volgende ronde vrijdag 5 april. Wanneer nog niet aangemeld, opgeven bij de bar van BAS Voetbal, mailen naar klaverjassenbas@outlook.com of bellen/appen naar 0612674633
- 30-03Uitslagen 30 maart
- 26-03Aankondiging Vrijwilligersavond
- 26-03Klaverjassen bij BAS Voetbal
- 25-03Bordsponsornieuws bij BAS Voetbal: Wallet Rijopleidingen & derde bord Flevosap
- 23-03Uitslagen 23 maart
- 22-03Bericht van de Jubileumcommissie; Save the Date!
- 22-03Nieuwe bordsponsors: Kuyt Verduurzaming en VitaalOveral
- 21-03Ons Voetbal is van Iedereen
- 20-03Hemelvaartsdag in teken van AH Stratenvoetbaltoernooi
- 19-03Darttoernooi op 30 maart
- 17-03Uitslagen 16 maart
- 15-03Balsponsor: De Torenhoeve
- 13-03Uitbreiding zitbanken door klussenclub gerealiseerd
- 11-03Jasper van der Wekken wint klaverjassen
- 09-03Uitslagen 9 maart
- 08-03BAS Voetbal organiseert een bijeenkomst voor trainers en leiders
- 03-03Uitslagen 2 maart