BAS Voetbal De Parel van de Polder

Balsponsor: Massagepraktijk en Advies Bodycircle

donderdag 25 oktober 2018
Balsponsor: Massagepraktijk en Advies Bodycircle

De balsponsor voor de derde thuiswedstrijd van het seizoen is zaterdag Massagepraktijk en Advies Bodycircle. Het bedrijf is eigendom van BAS-verzorgster Leny Burgers en is gevestigd aan huis. Op de Parksingel geeft Burgers verschillende massages, waaronder ook sportmassages.

Leny Burgers is al jarenlang verzorgster binnen onze club en doet dit samen met Gerard Zonneveld. In 2001 deed Burgers de opleiding voor sportmasseur en in mei van 2002 was ze in bezit van dat diploma. Vervolgens deed Burgers ook nog cursussen als Manuele lymfedrainage, Blessurepreventie, Stoelmassage en Hotstone-massage. In 2008 kwamen daar nog de opleidingen voor Medische basis en Natuurgeneeskundig medisch adviseur bij. “Daardoor heb ik mijn A-status verkregen en krijg ik nu van verschillende zorgverzekeraars erkenning voor een vergoeding”, zo meldt Burgers.

Naast de verschillende massages is Bodycircle ook te bezoeken voor de nodige therapieën. Manuele lymfedrainage, een spatadertherapie of blessurepreventie, Burgers draait er haar hand niet voor om. Binnen BAS is de verzorgster al jaren een bekend gezicht. Naast haar werkzaamheden bij het eerste elftal sponsorde ze onder andere ook al eens een set inloopshirts. Daarnaast kunnen alle leden op dinsdag- en donderdagavond in het verzorgingshok terecht.

Massagepraktijk en Advies Bodycircle is in Biddinghuizen te vinden aan de Parksingel 6. Tijdens kantooruren kun je voor vragen en/of een afspraak contact opnemen via 0321-332945. Afspraken moeten minimaal 24 uur van te voren worden afgezegd.

Uiteraard hopen we dat de bal van Massagepraktijk en Advies Bodycircle zaterdag vele malen in het net van Oene ploft!

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen