Balsponsor: Massagepraktijk en Advies Bodycircle
donderdag 25 oktober 2018
De balsponsor voor de derde thuiswedstrijd van het seizoen is zaterdag Massagepraktijk en Advies Bodycircle. Het bedrijf is eigendom van BAS-verzorgster Leny Burgers en is gevestigd aan huis. Op de Parksingel geeft Burgers verschillende massages, waaronder ook sportmassages.
Leny Burgers is al jarenlang verzorgster binnen onze club en doet dit samen met Gerard Zonneveld. In 2001 deed Burgers de opleiding voor sportmasseur en in mei van 2002 was ze in bezit van dat diploma. Vervolgens deed Burgers ook nog cursussen als Manuele lymfedrainage, Blessurepreventie, Stoelmassage en Hotstone-massage. In 2008 kwamen daar nog de opleidingen voor Medische basis en Natuurgeneeskundig medisch adviseur bij. “Daardoor heb ik mijn A-status verkregen en krijg ik nu van verschillende zorgverzekeraars erkenning voor een vergoeding”, zo meldt Burgers.
Naast de verschillende massages is Bodycircle ook te bezoeken voor de nodige therapieën. Manuele lymfedrainage, een spatadertherapie of blessurepreventie, Burgers draait er haar hand niet voor om. Binnen BAS is de verzorgster al jaren een bekend gezicht. Naast haar werkzaamheden bij het eerste elftal sponsorde ze onder andere ook al eens een set inloopshirts. Daarnaast kunnen alle leden op dinsdag- en donderdagavond in het verzorgingshok terecht.
Massagepraktijk en Advies Bodycircle is in Biddinghuizen te vinden aan de Parksingel 6. Tijdens kantooruren kun je voor vragen en/of een afspraak contact opnemen via 0321-332945. Afspraken moeten minimaal 24 uur van te voren worden afgezegd.
Uiteraard hopen we dat de bal van Massagepraktijk en Advies Bodycircle zaterdag vele malen in het net van Oene ploft!
- 30-10Kunstgras: invullen begonnen
- 29-10Bingo en stamppot eten op zaterdag 24 november
- 28-10De koploper gevloerd
- 27-10Uitslagen zaterdag 27 oktober
- 26-10Strijden tegen de koploper
- 25-10Balsponsor: Massagepraktijk en Advies Bodycircle
- 23-10Kunstgras: eerste rollen zijn gelegd
- 22-10Kunstgras: wethouder legt eerste stuk kunstgras
- 22-10Wedstrijd van niks
- 20-10Uitslagen zaterdag 20 oktober
- 19-10BAS op zoek naar herstel in Hulshorst
- 15-10Kunstgras: parkeerplaats gebruikt voor lava
- 14-10In tien minuten met de neus op de feiten
- 13-10Uitslagen zaterdag 13 oktober
- 12-10Eerste zege in eigen huis?
- 11-10Balsponsor: Flevosap
- 10-10BAS zet scheidsrechters in het zonnetje
- 09-10Laatste kans: geef je op voor diner Oktoberfest!
- 08-10BAS Voetbal krijgt ruim 500 euro van de Rabobank
- 08-10Weer in slotfase naar een resultaat
- 07-10Oktoberfest: eet een half haantje mee!
- 05-10Uitslagen zaterdag 6 oktober
- 05-10Het vervolg in Zwolle
- 04-10Kunstgras: Grondwerk vordert gestaag
- 01-10Oktoberfest op 13 oktober
- 01-10Juichen, treuren en toch weer juichen