BAS Voetbal De Parel van de Polder

BAS op zoek naar herstel in Hulshorst

vrijdag 19 oktober 2018

Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen Rouveen (2-4) wacht er voor BAS zaterdag een uitwedstrijd bij Hulshorst. Die ploeg kende een prima competitiestart, maar moest wel duidelijk haar meerdere erkennen in koploper Oene.

BAS bleef drie competitiewedstrijden op een rij ongeslagen, maar tegen Rouveen kwam er een einde aan die serie. Patrick Woud bezorgde de Biddinghuizenaren nog wel een voorsprong, maar daarna ging het in tien minuten mis. Nog voor de rust ging Rouveen met 1-3 aan de leiding en die tik kwam BAS niet meer te boven: 2-4. Door die nederlaag is BAS weggezakt naar een zevende plaats op de ranglijst, met zeven punten achterstand op koploper Oene en vijf punten achterstand op nummer twee Zwolsche Boys. Tegen Hulshorst lijkt trainer Arjen Bredewolt te kunnen beschikken over een complete en fitte selectie.

Tegenstander Hulshorst deed het afgelopen seizoen al aardig en miste in 3B de laatste periodetitel maar net. Ook dit jaar gaat het de ploeg aardig af, want vorige week werd er pas voor de eerste keer verloren. Hulshorst won eerst van VSW (3-2), speelde daarna gelijk tegen Zalk (1-1) en won vervolgens weer van Hattem (1-2). In de afgelopen speelronde trof het koploper Oene en die ploeg bleek wel een maatje te groot. Op eigen veld incasseerde Hulshorst een dikke 1-4 nederlaag, waardoor het nu op een vierde plaats staat.

BAS en Hulshorst kwamen elkaar, voor zover de statistieken reiken, al liefst zestien keer tegen. BAS ging elf keer met een overwinning aan de haal, terwijl Hulshorst vijf keer als winnaar van het veld stapte. Nog nooit eindigde een ontmoeting in een gelijkspel. De laatste wedstrijden in competitieverband dateren uit het seizoen 2015-2016. In Hulshorst ging BAS destijds met 2-0 onderuit, maar in Biddinghuizen waren de rollen omgedraaid. Door doelpunten van Stefan Tolhoek (twee), Tom Drent, Bas Suidgeest, Rick Aernaudts en Art Drent werd er met 6-0 gewonnen.

Voor BAS is het zaak om antwoord te geven op de nederlaag van vorige week, om zodoende niet direct de aansluiting met de bovenste ploegen te verliezen. De wedstrijd in Hulshorst begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Guus de Witte. Fijne wedstrijd!

Wouter Foppen

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen