Het vervolg in Zwolle
vrijdag 5 oktober 2018Na de eerste overwinning in Hasselt volgt voor BAS zaterdag een uitwedstrijd bij Zwolsche Boys. Die ploeg beschikt tot dusver over de volle mep, want het won van Olympia '28 (3-2) en Hatto Heim (0-2). BAS-trainer Arjen Bredewolt lijkt te kunnen beschikken over een complete selectie.
BAS pakte afgelopen weekend de eerste zege van de competitie, door in Hasselt met 2-3 te winnen van Olympia '28. Er werd eerst een 0-2 voorsprong bij elkaar gevoetbald, maar die werd uit handen gegeven. Uiteindelijk kwam het toch nog op zijn pootjes terecht, want door een treffer van Rick Aernaudts gingen de punten mee naar Biddinghuizen. Door die zege staat BAS na twee wedstrijden op een vierde plaats, met twee punten achterstand op de nog foutloze koploper Oene. ZAC en Zwolsche Boys zijn eveneens zonder puntverlies.
Tegenstander Zwolsche Boys wisselde kort na het afgelopen seizoen van trainer. Jan Verheijen besloot te vertrekken en daarop werd Bart Ester aangesteld als eindverantwoordelijke. Onder zijn leiding gaat het Zwolsche Boys voorlopig goed af. In de beker werden er twee wedstrijden gewonnen en ook in de competitie stapten de Zwollenaren twee keer als winnaar van het veld. In de openingsronde werd Olympia, na een 3-0 voorsprong, met 3-2 verslagen en ook Hatto Heim werd over de knie gelegd: 0-2.
BAS en Zwolsche Boys kwamen elkaar, voor zover de statistieken reiken, al vrij vaak tegen. In totaal zijn er negen wedstrijden bekend, waarvan BAS er vier wist te winnen. Twee keer eindige een ontmoeting in een gelijkspel, drie keer won Zwolsche Boys. De meest doelpuntrijke wedstrijd dateert van 13 januari 2007, toen beide partijen elkaar in vriendschappelijk verband troffen. Door goals van Danny Maassen (twee), Stefan Tolhoek, Lowie de Koeijer en Roy van Hoorn werd het 4-5.
Op voorhand lijkt het een mooie wedstrijd te worden. Zwolsche Boys wil vast en zeker foutloos blijven, terwijl BAS de opponent kan passeren op de ranglijst. De wedstrijd tussen Zwolsche Boys en BAS begint zaterdag om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Evert Petersen. Fijne wedstrijd!
- 30-10Kunstgras: invullen begonnen
- 29-10Bingo en stamppot eten op zaterdag 24 november
- 28-10De koploper gevloerd
- 27-10Uitslagen zaterdag 27 oktober
- 26-10Strijden tegen de koploper
- 25-10Balsponsor: Massagepraktijk en Advies Bodycircle
- 23-10Kunstgras: eerste rollen zijn gelegd
- 22-10Kunstgras: wethouder legt eerste stuk kunstgras
- 22-10Wedstrijd van niks
- 20-10Uitslagen zaterdag 20 oktober
- 19-10BAS op zoek naar herstel in Hulshorst
- 15-10Kunstgras: parkeerplaats gebruikt voor lava
- 14-10In tien minuten met de neus op de feiten
- 13-10Uitslagen zaterdag 13 oktober
- 12-10Eerste zege in eigen huis?
- 11-10Balsponsor: Flevosap
- 10-10BAS zet scheidsrechters in het zonnetje
- 09-10Laatste kans: geef je op voor diner Oktoberfest!
- 08-10BAS Voetbal krijgt ruim 500 euro van de Rabobank
- 08-10Weer in slotfase naar een resultaat
- 07-10Oktoberfest: eet een half haantje mee!
- 05-10Uitslagen zaterdag 6 oktober
- 05-10Het vervolg in Zwolle
- 04-10Kunstgras: Grondwerk vordert gestaag
- 01-10Oktoberfest op 13 oktober
- 01-10Juichen, treuren en toch weer juichen