BAS Voetbal De Parel van de Polder

Balsponsor: RPS Advies- en Ingenieursbureau

donderdag 9 maart 2017
Balsponsor: RPS Advies- en Ingenieursbureau

De balsponsor voor de tweede thuiswedstrijd van 2017 is zaterdag RPS Advies- en Ingenieursbureau. Onze voorzitter Huib van Os is werkzaam binnen dit bedrijf en zodoende kwam het in aanraking met de vereniging. Het sponsoren van de bal is de eerste daad van dit bedrijf binnen BAS Voetbal.

RPS is een onafhankelijk advies- en ingenieursbureau, speciaal voor omgevings- en veiligheidsvraagstukken met zelfstandige laboratoria. Dagelijks werkt RPS voor bedrijven, overheden en inspecties, om zo een betere leef-, woon- en werkomgeving te creëren. “Dit doen we met 400 professionals, vanuit Breda, Delft, Leerdam, Ouderkerk aan de Amstel en Zwolle”, zo valt te lezen op de website van de onderneming.

Het bedrijf is sinds 1997 actief in Nederland, mede door de overname van BAK Nederland. De organisatie is zowel zelfstandig gegroeid als door de overname van bedrijven. Denk hierbij aan Ascor, Ingenieursbureau BCC en Kraan Consulting. Sinds 2011 heeft het bedrijf zich opgesplitst in twee bedrijven: RPS Advies- en Ingenieursbureau en RPS analyse BV. In de laatste onderneming zijn de laboratoriumactiviteiten ondergebracht.

Binnen BAS Voetbal is RPS nog een onbekende, want de balsponsoring is de eerste vorm van steun. De club is blij met de geste van het bedrijf. “Het is altijd mooi om nieuwe sponsoren te binden. Via onze voorzitter zijn we in contact gekomen en de balsponsoring was eigenlijk snel voor elkaar. Hartstikke mooi!”, zegt Gerard Zonneveld namens de sponsorcommissie van BAS.

Uiteraard hopen we dat de bal van RPS Advies- en Ingenieursbureau zaterdag vele malen in het net van Hoevelaken ploft!

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen