Direct een beslissing
vrijdag 26 augustus 2016BAS speelt zaterdagmiddag het laatste duel in de poulefase van de districtsbeker tegen VSCO ’61. In Oosterwolde gaat het om een ticket voor de volgende ronde, aangezien beide teams op drie punten staan. BAS wist met 5-0 te winnen van Wilsum, VSCO ’61 maakte er twee minder. Trainer Bert van den Brink kan weer beschikken over Stefan Tolhoek, die terugkeert van een schorsing.
Het was dinsdag een doel op zich. Natuurlijk moest het treffen met Wilsum eerst nog gewonnen worden, maar tijdens de wedstrijd bleek ook het doelsaldo belangrijk te worden. Uiteindelijk produceerde BAS vijf doelpunten en daardoor heeft het zaterdagmiddag voldoende aan een punt. De Biddinghuizenaren staan ten opzichte van opponent VSCO twee doelpunten voor, waardoor een gelijkspel genoeg is om door te bekeren. Binnen het eerste elftal keert Stefan Tolhoek terug van een wedstrijd schorsing, waardoor coach Van den Brink nog meer keuze heeft. Zeker in aanvallend opzicht is dat geen overbodige luxe.
Tegenstander VSCO ’61 werkte een wisselende voorbereiding af. Op het eigen Berend Elzerman Toernooi speelde de ploeg allereerst knap gelijk (1-1) tegen Be Quick ’28, waarna het wel werd afgedroogd door WHC. De buurman was met liefst 0-5 te sterk, waardoor zij met de toernooiwinst aan de haal gingen. In het districtsbekertoernooi legde VSCO vorige week Wilsum met 3-0 over de knie en zo is de pot van zaterdag een ware finale. Bij winst plaatst VSCO zich voor de volgende ronde, bij ieder ander resultaat is BAS spekkoper. Het duel tussen VSCO en BAS begint zaterdag om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Kiremit.
Tekst: Wouter Foppen
Foto: BAS Selectie Fotopagina
- 29-08Einde bekertoernooi
- 27-08Uitslagen 27 augustus
- 26-08Direct een beslissing
- 26-08Programma 27 augustus
- 25-08Terugtrekking BAS JO15-3
- 24-08Doen wat je moet doen
- 23-08Eindelijk om de punten
- 22-08Vervangen dak dag eerder; thuis douchen
- 22-08Indelingen senioren BAS Voetbal
- 22-08Trainingsrooster 22 tot en met 25 augustus
- 20-08Uitslagen zaterdag 20 augustus
- 19-08Informatie vervangen dak
- 17-08Verdedigen is er niet bij
- 15-08GEZOCHT: Verslaggever Twitter
- 15-08BAS wint bij ESA, trainingskamp geslaagd
- 14-08Trainingsrooster 15 tot en met 18 augustus
- 12-08Indelingen jeugd BAS Voetbal 2016 -2017
- 11-08Wijzigingen oefenprogramma BAS 1
- 10-08Wie is onze CR7?
- 08-08Wie helpt ons uit de brand?
- 07-08Een mooi winstpunt
- 05-08Hatto Heim eerste sparringpartner