Uitkomsten enquête
woensdag 22 oktober 2014Afgelopen voorjaar hebben we in samenwerking met Coach 2.0 een enquête samengesteld en ten uitvoer gebracht om onder ouder(s)/verzorger(s), trainer, leiders en vrijwilligers te onderzoeken wat er zoal goed gaat en wat er beter kan op het gebied van “plezier op en langs de velden” als ook de “communicatie” binnen onze vereniging.
De respons onder jullie was erg groot en daar zijn wij dan ook erg blij mee. Hieronder volgt een korte opsomming van de resultaten:
Ouder(s)/verzorger(s). We zien hier een 100% score als het gaat om het belangrijk vinden van Sportiviteit en Respect. Een ruime meerderheid hiervan geeft aan dat wij hier als vereniging (nog) meer aan kunnen doen. Ook is er een grote groep ouders wat zich stoort aan onsportief gedrag. Verbaal geweld en discriminerende opmerkingen zijn de grootste ergernissen. Gelukkig komen veel ouder(s)/verzorger(s) kijken bij de wedstrijden. Een belangrijk punt is dat ongeveer de helft van de ouder(s)/verzorger(s) niet duidelijk weet bij wie hij/zij moet zijn bij een probleem. Zo is een smoelenboek in de hal van de kantine een wens. De ouder(s)/verzorger(s) geven de kwaliteit van communiceren een 6,9. Enkele andere cijfers gegeven door deze groep: Kwaliteit trainer 7,7 Kwaliteit leider 8,1 kwaliteit scheidsrechter 7,2 Technisch beleid 7,0 Pedagogische kwaliteiten 6,6
Leiders/trainers. Van de ondervraagden voelt 66% waardering voor zijn of haar inzet. Een mooi percentage, maar wat ons betreft moet dit nog hoger. Het is erg belangrijk binnen onze vereniging om voldoende vrijwilligers op de been te hebben. Ook bij onze trainers/leiders is verbaal geweld en discriminerende opmerkingen een grote ergernis. Gelukkig tonen de ondervraagden zich in grote meerderheid bereid om onwenselijk gedrag bespreekbaar te maken tijdens de wedstrijd. Het is een punt wat binnenkort op de agenda van de bestuursvergadering staat. Als laatste zijn de trainers en leiders positief over onze vereniging, een ruime meerderheid beveelt anderen aan om een taak op zich te nemen.
Conclusie:
- de enquête geeft een positief beeld van onze vereniging.
- er is ruimte voor verbetering op de volgende vlakken:
- scheidsrechtersopleiding
- waardering voor inzet naar een hoger gemiddelde
- realiseren van een ‘smoelenboek’ in de hal van de kantine
- verbaal geweld en discriminerende opmerkingen indammen
Erg content waren wij met de respons en de resultaten van de enquête vanuit de vereniging. Wij hebben een goed beeld gekregen wat er leeft onder de ondervraagden. Hopelijk zien we de uitvloeisels hiervan al in het lopende seizoen.
TC BAS Voetbal
- 30-10BAS treft zaterdag Terschuurse Boys
- 29-10Willems Automobielen opnieuw Vriend van BAS
- 27-10Vleugje geluk brengt BAS overwinning
- 26-10VIDEO: BAS weet weer wat winnen is
- 25-10Uitslagen zaterdag 25 oktober
- 23-10Cruciaal thuisduel tegen hekkensluiter
- 23-10Kampweek 2015 gewijzigd
- 22-10Uitkomsten enquête
- 19-10Ook nederlaag in gezapige polderderby
- 18-10Uitslagen zaterdag 18 oktober
- 16-10BAS voor eerherstel naar poldergenoot Unicum
- 11-10Keihard kopje onder in Doorwerth
- 11-10Uitslagen zaterdag 11 oktober
- 10-10BAS Voetbal bijna 800 euro bij Suydersee-actie
- 09-10BAS wacht weerzien met DUNO D
- 07-10GEZOCHT: Columnist(en)
- 06-10Bedankt namens jubileumcommissie
- 05-10Onneembare vesting ontmanteld
- 04-10Uitslagen zaterdag 4 oktober
- 03-10Na VIOS volgt het onbekende Renswoude