BAS Voetbal De Parel van de Polder

Sponsoring C1000 verlengd

woensdag 2 oktober 2002
Sponsoring C1000 verlengd

Aan het begin van het seizoen verraste C1000 Schuurhuis uit Biddinghuizen de eerste selectie met een vrijetijds outift. Recent tekende dezelfde sponsor een nieuwe, verbeterde, sponsorovereekomst.

De sponsor heeft zich met deze overeenkomst verzekerd van weer 3 jaar hoofdsponsor van de club uit Biddinghuizen. Sponsor C1000 Schuurhuis is al jaren verbonden aan BAS. Toen Jan Schuurhuis de winkel overnam van zijn vader, was het doorgaan met de sponsoring meer dan logisch. Schuurhuis: “Ik ben zelf helemaal gek van het spelletje. Ondanks dat de winkel op zaterdag natuurlijk ook open is, probeer ik altijd als het even kan de wedstrijden van BAS1 te bekijken.”. Duidelijk is wel dat ook sponsor C1000 meegaat in de doelstelling om te proberen BAS in zijn algemeenheid op een hoger plan te krijgen. Voorzitter Mart Muller: “Een aantal jaren geleden zijn we begonnen met het investeren in de jeugd, door middel van goede trainers en een goed jeugdbeleidsplan. Dit hebben we inmiddels goed op de rit, wat ook te zien is aan het nivo van de jeugd. Dit jaar zie je dan ook dat er relatief veel A-junioren doorstromen naar de 1e selectie. We zijn dan ook erg blij dat onze hoofdsponsor het contract heeft verlengd om er zo voor te zorgen dat er voor de jongens van de 1e selectie een zo ideaal mogelijke situatie ontstaat voor prestatie.”, aldus de voorzitter.

Meer dan eerste elftal alleen
Overigens is het niet zo dat C1000 alleen het eerste elftal sponsort. “Ondanks dat het eerste natuurlijk het uithangbord van de club is, vind ik de rest van de vereniging ook meer dan belangrijk. Vandaar dat sponsoring van BAS verder gaat dan alleen het eerste elftal”, vertelt sponsor Schuurhuis. Het enige dat op dit moment nog ontbreekt zijn de resultaten bij het eerste elftal, waar de start van de competitie gerust stroef genoemd kan worden. Schuurhuis: “Ik heb er absoluut alle vertrouwen in. Aan het begin van het seizoen ben ik door de groep uitgenodigd om mee te gaan naar het trainingskamp in Norg. Daar heb ik met eigen ogen gezien dat er ontzettend veel potentie in deze groep is. Volgens mij beschikt de selectie over een goede mix tussen oud en jong en is er alleen nog sprake van een beetje wennen aan elkaar. Zelf denk ik dat een overwinning de ploeg het juiste zetje in de goede richting zal geven, waardoor het zelfvertrouwen samen met de resultaten zal groeien.”, aldus Schuurhuis.

Webredactie BAS-Voetbal

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen