BAS zaterdag op bezoek in Voorthuizen
vrijdag 4 oktober 2013Na de keurige 4-0 overwinning van vorige week op IJVV, gaat BAS zaterdagmiddag op bezoek bij VVOP in Voorthuizen. Die ploeg speelde afgelopen seizoen nog voor promotie naar de eerste klasse, maar kent een moeizame competitiestart.
Uit de eerste vier wedstrijden haalde VVOP -dat staat voor Voetballen Voor Ons Plezier- zes punten. Verloren werd er van IJVV(2-4) en KHC(4-0), terwijl de ploeg won van VIOS Vaassen(0-1) en Lunteren(1-0). Toch had de club vooral tegen IJVV gerekend op meer, waardoor het nu te vinden is op een magere zevende plaats. BAS kan daarentegen niet anders dan tevreden zijn over de eerste vier wedstrijden. Zeven punten is een prima totaal en ook het veldspel is bij vlagen prima te noemen. Met een vierde plaats doen de Biddinghuizenaren zelfs stiekem mee in de strijd om de eerste periode.
VVOP en BAS troffen elkaar in het verleden al acht keer, allen in competitieverband. Opmerkelijk is dat BAS pas één keer wist te winnen van de ploeg uit Voorthuizen, die overwinning dateert uit het seizoen 2011/2012. Op bezoek in Voorthuizen kwam BAS door doelpunten van Leroy Staring(2x) en Stefan Tolhoek tot een 2-3 zege. Eerder dat seizoen bezorgde VVOP BAS nog een flinke kater, door op De Schelp met een 2-7 overwinning van het veld te stappen. Dit was één van de zes winstpartijen van VVOP, eenmaal eindigde het treffen tussen de beide ploegen in een gelijkspel.
De enige overwinning in de historie boekte BAS op bezoek in Voorthuizen, misschien is dat iets waar het vlaggenschip zich aan vast kan houden. Bij een goed resultaat neemt het voorlopig echt even afstand van de onderste regionen, terwijl VVOP aan wil en moet haken bij de bovenste ploegen op de ranglijst. Het duel in Voorthuizen begint zaterdag om 14.30 uur en staat onder leiding van Dhr. S. Heusschen. Fijne wedstrijd!
Tekst: foppenmedia.nl
- 30-10Jubileumcommissie: 6 november bijeenkomst
- 29-10Rijneveld, Schaap en Willems: Vrienden van BAS
- 28-10Comeback levert BAS toch punt op
- 26-10Uitslagen 26 oktober
- 25-10BAS ontvangt promovendus Lunteren
- 25-10SRB wedstrijden op 28 en 30 oktober
- 24-10Extra hoofdprijs in de wacht gesleept!
- 23-10Kantoorartikelen Dronten ontvangt cadeau
- 21-10Stuifzand aan kop Clubhelden
- 19-10Uitslagen zaterdag 19 oktober
- 19-10Henk Georg voorzitter jubileumcommissie
- 18-10BAS voetbal en Buurtsportcoach starten G Voetbal
- 17-10DHZ-Outlet Koffiecorner zoekt mensen
- 16-10Hoofdprijs voor best verkopend team bekend!
- 15-10Clubhelden bij de Grote Club Actie
- 14-10Wedstrijd o-21 gaat morgen niet door
- 13-10BAS is ook KHC de baas: 2-0
- 12-10Uitslagen zaterdag 12 oktober
- 10-10Kan BAS het dorp een cadeau schenken?
- 09-10Gezocht: leider BAS 2
- 08-10Kom vrijdag naar de Techniekschool!
- 06-10Vriend en vijand geloven ogen niet
- 05-10Uitslagen zaterdag 5 oktober
- 05-10Schuurhuis ook als AH hoofdsponsor BAS Voetbal
- 04-10BAS zaterdag op bezoek in Voorthuizen
- 03-10Grote Club Actie: De kop is eraf!!!
- 02-10Gastheren/gastvrouwen gezocht