BAS hervat competitie bij De Glind
vrijdag 26 oktober 2012Na een onderbreking van een week hervat BAS zaterdagmiddag de competitie met een uitwedstrijd bij middenmoter De Glind. Deze wedstrijd is de laatste in de eerste periode, waarin Zeewolde een punt voorsprong heeft op BAS en Advendo. Eerstgenoemde neemt het in eigen huis op tegen SEH uit Heerde en heeft aan een zege genoeg om de periode te winnen.
Wil BAS nog een rol van betekenis spelen in de ontknoping om de eerste periode, dan zal het zelf met grote cijfers moeten winnen van De Glind. Zeewolde en Advendo hebben beide een beter doelsaldo dan BAS, wat zo maar van belang kan zijn om te bepalen wie de eerste periode gaat winnen. Advendo lijkt op voorhand de lastigste wedstrijd te hebben, zij moeten op bezoek bij EFC ’58 uit Ermelo. Het winnen van de eerste periode is natuurlijk leuk, maar het is belangrijker om opnieuw drie punten aan het totaal bij te schrijven en zodoende bij de bovenste ploegen te blijven.
De Glind kende als promovendus een prima competitiestart met gelijke spelen tegen EFC ‘58(0-0) en Zeewolde(0-0) en een overwinning in de uitwedstrijd bij Stroe(1-2). Vervolgens verloor de ploeg met 0-4 van Terschuurse Boys en met 3-2 van Advendo en speelde het met 2-2 gelijk tegen Swift ’64. Vorige week speelde De Glind in eigen huis opnieuw met 2-2 gelijk, ditmaal tegen SEH. Hierdoor heeft de ploeg na zeven wedstrijden in totaal zeven punten heeft verzameld, goed voor een negende plaats op de ranglijst.
De Glind en BAS kwamen elkaar in het verleden pas vier keer tegen. Alle ontmoetingen werden gespeeld in de vierde klasse, waarvan BAS er drie won. De enige overwinning van De Glind viel te noteren in het seizoen 2004/2005, toen BAS bij De Glind een pijnlijke 3-0 nederlaag leed. De laatste Biddinghuizense overwinning dateert uit het seizoen 2005/2006, toen BAS met maar liefst 1-5 won van De Glind. Doelpunten werden destijds gemaakt door Marc Wisse, Marco Westerhof, Lowie de Koeijer, Ferry Kamps en oud-doelman en nu keeperstrainer, Jaco Schaap.
Voor beide ploegen staat er weer voldoende op het spel, want met het oog op de ontmoeting tussen Swift ’64 en Stroe zou De Glind zaterdagmiddag ook wel eens goede zaken kunnen doen in de strijd tegen degradatie. BAS hoopt de zege te kunnen pakken, maar weet dat het geen makkelijke middag wordt, zeker gezien de uitslagen van de tegenstander tegen ploegen als Advendo en Zeewolde. De wedstrijd op het sportpark van De Glind begint zaterdagmiddag om 15:00 uur en staat onder leiding van Dhr. E Huisman.
Fijne wedstrijd!
- 30-10Bingoavond belooft groot succes te worden
- 29-10Vrijwilligersavond BAS op 10 november
- 29-10Van de Heijkant en BAS timmeren aan de weg
- 27-10'Reuzendoder' te sterk voor matig BAS
- 27-10Uitslagen 27 oktober
- 26-10BAS hervat competitie bij De Glind
- 24-10Joran Petersen wint FIFA13-toernooi
- 20-10Uitslagen 20 oktober
- 19-10Tweede hoofdprijs ook bekend!
- 16-10OPROEP: Kom zaterdag naar de BAS-Klusdag
- 14-10Na stamppot komen de pannenkoeken
- 13-10Uitslagen 13 oktober
- 13-10BAS wil thuis ongeslagen blijven
- 11-10Hoofdprijs voor best verkopend team bekend!
- 11-10A.S. zaterdag oud papier
- 10-10Peter Eijlers nieuwe trainer BAS Dames
- 10-10Jonger Oranje Talentendag
- 08-10BAS verkoopt kaarten voor feesten
- 08-10Vanavond: BAS bij Leven als een prof
- 07-10Met drie punten op zak aan de stamppot
- 06-10Uitslagen 6 oktober
- 06-10Gehele thuisprogramma afgelast
- 05-10BAS hoopt ‘lachende vijfde’ te worden
- 05-10Silvijn is zijn keepershandschoenen kwijt!
- 04-10Bedrijven tekenen als Vriend van BAS Voetbal
- 02-10BAS C1 verkoopt op één avond 55 loten!!!
- 01-10Maatschappelijke stage mogelijk bij BAS!