BAS Voetbal De Parel van de Polder

Zaterdag gehaktdag?

woensdag 18 november 2009
Zaterdag gehaktdag?

Het zoet van de overwinning hebben vorige week niet alle jeugdelftallen geproefd. Alleen D2, F1 en F2 wisten vaker het net te vinden dan de tegenstander. Mogelijk dat er aankomend weekend meer kansen zijn.

BAS F1 en BAS F2 wisten vorige week vaak te scoren. BAS F1 won thuis van Unicum met 8-1, BAS F2 deed er nog een schepje bovenop en wist met maar liefst 9-1 te winnen. Beide elftallen staan goed op de rit, enthousiaste begeleiding, vaak en goed trainen is misschien wel het geheim. In theorie is voor beide elftallen nog kans op een kampioenschap. Zij zijn dan wel erg afhankelijk van anderen. Aanstaande zaterdag speelt F1 uit tegen Reaal Dronten en de F2 krijgt Unicum op bezoek. Unicum staat één plek hoger op de ranglijst dan de F2 en dit beloofd dan ook een spannende strijd te worden. BAS F2 trapt af om 10.00 uur.

BAS A1
De A1 verloor vorige week, na een 1-0 voorsprong, met 1-4 van de koploper HTC. Deze week staat de wedstrijd tegen Hattem op het programma. Beide ploegen hebben zes punten vergaard. Voor de A1 is het zaak om weer eens een wedstrijd winnend af te sluiten. De aftrap is om 14.30 uur in Hattem.

BAS B1
BAS B1 werd afgelast tegen KHC. Trainen werd niet nodig geacht en we zijn dan ook benieuwd naar wat de thuiswedstrijd (11.00 uur) tegen Zeewolde gaat opleveren. Onderschatting ligt, net als in de wedstrijd tegen DVS’33, op de loer. Zeewolde wist haar afgelopen twee wedstrijden te winnen. B1 wees gewaarschuwd en speel met dezelfde inzet en passie als tegen asv Dronten.

BAS C1
Een slappe wedstrijd leverde vorige week slecht voetbal en geen punten op voor de C1. Voor deze week kunnen we kort en krachtig zijn; winnen! Winnen om aansluiting met de bovenste plaatsen te houden, en misschien nog wel meer om het geleden gezichtsverlies te herstellen. De tegenstander is Hoevelaken, aanvang wedstrijd 10.30 uur. Tom en Jordy neem het elftal op sleeptouw!


BAS D1
D1 doet het in thuiswedstrijden beduidend beter dan in de uitwedstrijden. Dit weekend spelen ze thuis en de tegenstander is het gerenommeerde DOS Kampen. BAS bezet een lagere positie in de stand dan DOS Kampen, op het thuistoernooi in de voorbereiding verloor BAS van DOS, en ook mede hierdoor zijn zij de underdog. Vanuit deze positie en het thuisvoordeel mag de tegenstander bestreden worden! Alles is mogelijk. Helemaal nu Niels Mangnus weer meegaat doen.

Webredactie basvoetbal.nl

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen