BAS Voetbal De Parel van de Polder

Voorbeschouwing BAS 1

vrijdag 10 oktober 2008

Na de zeperd van 2 weken geleden tegen VSW (met een uiterst slappe eerste helft) herpakte BAS zich vorige week knap in Heerde.

Tegen koploper SEH werd met 4-1 gewonnen en daardoor bevindt BAS zich nog steeds in de kopgroep van 5 ploegen, die allemaal nog aanspraak maken op de eerste periodetitel.

Deze strijd gaat over 8 wedstrijden. Het voetbalcliché luidt dat je kampioen wordt tegen de kleintjes, en dat betekent dat BAS zich vandaag geen misstap kan (en mag) veroorloven. Tegenstander is SV Zalk, dat zich in de onderste regionen van de ranglijst bevindt, en dus – met alle respect – tot de kleintjes behoort. Het won dit seizoen vooralsnog één keer: de IJsselderby tegen ’s Heerenbroek, en is dus al uitgeschakeld voor de huidige periodestrijd. Maar gemakkelijk is het nooit tegen Zalk. zo werd het vorig seizoen in Biddinghuizen 1-1, terwijl BAS in Zalk nipt met 2-1 won. BAS moet dus waken voor onderschatting, en zal dus ook deze wedstrijd – net als vorige week – zo scherp mogelijk moeten beginnen. Trainer Herman Stegeman kan daarbij uit dezelfde namen kiezen als de afgelopen weken: in de status van de blessuregevallen Roy van Hoorn, Ferry Kamps, Nabil Essadouqi en Guido Westerhof is nog geen verandering gekomen.

Balsponsor van vandaag is: AB Oost

Pupillen van de week zijn deze wedstrijd:

Thomas de Gier

Ony Miah

BAS Voetbal Biddinghuizen
Kantine "Het Bastion"
Sportpark "De Schelp"
Sportlaan 36
8256 CE Biddinghuizen
tel. 0321-331943

Privacy Policy voor leden

© 2001 - 2025 - BAS Voetbal Biddinghuizen