Standen BAS Voetbal
Stand BAS 2 per 25-05-2018

Poster Print Publi Nederland
Mannen Zaterdag - 3e klasse D
Uitslagen
22-meiBAS 2 - SDV Barneveld 74 - 3

Stand
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1DSV '61 22116144966180
2FC Horst 22115154677280
3Unicum 32112634253350
4BAS 22112454069410
5Swift '64 22111553868340
6Hierden 3219573244370
7VVOG 3218492842440
8Stroe 32183102747600
9SDV Barneveld 72162131744633
10Zeewolde 32134141338790
11Elspeet 32133151229800
12DVS'33 Ermelo 72140171229870

Programma
26-mei 12:30DVS'33 Ermelo 7 - Unicum 3
26-mei 12:45Swift '64 2 - FC Horst 2
26-mei 14:30Hierden 3 - BAS 2
26-mei 15:00Elspeet 3 - VVOG 3
26-mei 15:00Zeewolde 3 - DSV '61 2
26-mei 15:00Stroe 3 - SDV Barneveld 7

Periode 1
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1DSV '61 28701212660
2Unicum 385211721100
3BAS 284311527180
4Swift '64 284221419130
5FC Horst 284131324150
6VVOG 383141019210
7Stroe 383141018220
8Zeewolde 38233921220
9Hierden 38233920230
10SDV Barneveld 78215719260
11DVS'33 Ermelo 78206617300
12Elspeet 38035311360

Periode 2
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1FC Horst 27601182690
2BAS 27511162490
3DSV '61 27502151660
4Unicum 374211419130
5VVOG 37412131560
6SDV Barneveld 774031218150
7Hierden 37313101080
8Swift '64 27232926150
9Stroe 3721477200
10Zeewolde 37115410270
11DVS'33 Ermelo 7710637290
12Elspeet 3700709300

Periode 3
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1FC Horst 26501152740
2Swift '64 26501152360
3DSV '61 26411132460
4Hierden 36411131460
5Unicum 363211113120
6Stroe 363121022180
7BAS 26303918140
8Elspeet 3630399140
9VVOG 3612358170
10DVS'33 Ermelo 7610535280
11Zeewolde 3600607300
12SDV Barneveld 76015-27223

Bijgewerkt: 24-5-2018 10:20:07

Standen Senioren
BAS 1
BAS 2
 - Info
 - Stand
 - Programma
 - Uitslagen
 - Topscorers
 - Selectie
 - Elftalfoto's
 - Statistieken
BAS 3
BAS 4
BAS 35+1
Standen Junioren
BAS JO17-1
BAS JO17-2
BAS JO15-1
BAS JO15-2
Standen Pupillen
BAS JO13-1
BAS JO13-2
BAS JO13-3
BAS MO13-1
BAS JO11-1
BAS JO11-2
BAS JO11-3
BAS MO11-1
BAS JO9-1
BAS JO9-2
BAS JO9-3
BAS JO8-1
BAS Mini's
© 2018 - BAS Voetbal BiddinghuizenSybit | Software op Maat