Standen BAS Voetbal
Stand BAS 2 per 22-01-2018

Poster Print Publi Nederland
Mannen Zaterdag - 3e klasse D
Uitslagen
9-decUnicum 3 - DVS'33 Ermelo 76 - 0

Stand
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1DSV '61 210901273260
2Unicum 3117222329160
3BAS 2105411936210
4FC Horst 2106131928160
5Swift '64 2104331523200
6SDV Barneveld 7104151327300
7Stroe 3104151319260
8VVOG 3103251120230
9Zeewolde 3102441023260
10Hierden 310235920260
11DVS'33 Ermelo 711308922390
12Elspeet 310037315450

Programma
17-feb 12:00BAS 2 - DSV '61 2
17-feb 12:30Unicum 3 - Elspeet 3
17-feb 12:30FC Horst 2 - DVS'33 Ermelo 7
17-feb 12:45Swift '64 2 - Zeewolde 3
17-feb 12:45SDV Barneveld 7 - VVOG 3
17-feb 14:30Hierden 3 - Stroe 3
24-feb 12:00BAS 2 - Hierden 3
24-feb 12:15DSV '61 2 - Zeewolde 3
24-feb 12:30FC Horst 2 - Swift '64 2
24-feb 12:45SDV Barneveld 7 - Stroe 3
24-feb 14:30VVOG 3 - Elspeet 3

Periode 1
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1DSV '61 28701212660
2Unicum 385211721100
3BAS 284311527180
4Swift '64 284221419130
5FC Horst 284131324150
6VVOG 383141019210
7Stroe 383141018220
8Zeewolde 38233921220
9Hierden 38233920230
10SDV Barneveld 78215719260
11DVS'33 Ermelo 78206617300
12Elspeet 38035311360

Periode 2
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1DSV '61 222006600
2SDV Barneveld 722006840
3FC Horst 222006410
4Unicum 332016860
5BAS 221104930
6Stroe 321013140
7DVS'33 Ermelo 731023590
8VVOG 320111120
9Zeewolde 320111240
10Swift '64 220111470
11Hierden 320020030
12Elspeet 320020490

Periode 3
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1BAS 200000000
2DSV '61 200000000
3DVS'33 Ermelo 700000000
4Elspeet 300000000
5FC Horst 200000000
6Hierden 300000000
7SDV Barneveld 700000000
8Stroe 300000000
9Swift '64 200000000
10Unicum 300000000
11VVOG 300000000
12Zeewolde 300000000

Bijgewerkt: 22-1-2018 06:00:18

Standen Senioren
BAS 1
BAS 2
 - Info
 - Stand
 - Programma
 - Uitslagen
 - Topscorers
 - Selectie
 - Elftalfoto's
 - Statistieken
BAS 3
BAS 4
BAS 35+1
Standen Junioren
BAS JO17-1
BAS JO17-2
BAS JO15-1
BAS JO15-2
Standen Pupillen
BAS JO13-1
BAS JO13-2
BAS JO13-3
BAS MO13-1
BAS JO11-1
BAS JO11-2
BAS JO11-3
BAS MO11-1
BAS JO9-1
BAS JO9-2
BAS JO9-3
BAS JO8-1
BAS Mini's
© 2018 - BAS Voetbal BiddinghuizenSybit | Software op Maat