Standen BAS Voetbal
Stand BAS 2 per 19-04-2018

Poster Print Publi Nederland
Mannen Zaterdag - 3e klasse D
Uitslagen
14-aprBAS 2 - FC Horst 20 - 1
14-aprSwift '64 2 - DSV '61 22 - 3
14-aprUnicum 3 - VVOG 32 - 1
14-aprHierden 3 - SDV Barneveld 72 - 0
14-aprZeewolde 3 - Elspeet 31 - 3
14-aprStroe 3 - DVS'33 Ermelo 78 - 2

Stand
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1DSV '61 21713043948150
2Unicum 31710523544260
3FC Horst 21711153455250
4BAS 2169433154280
5Swift '64 2177552650320
6VVOG 3178272636310
7Hierden 3166462230310
8SDV Barneveld 7176292038490
9Stroe 3176292035500
10Zeewolde 31734101331540
11DVS'33 Ermelo 71740131228650
12Elspeet 3172312924670

Programma
19-apr 19:30VVOG 3 - FC Horst 2
21-apr 12:00BAS 2 - SDV Barneveld 7
21-apr 12:15DSV '61 2 - Elspeet 3
21-apr 12:30FC Horst 2 - Unicum 3
21-apr 12:30DVS'33 Ermelo 7 - Swift '64 2
21-apr 14:30VVOG 3 - Hierden 3
21-apr 15:00Stroe 3 - Zeewolde 3

Periode 1
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1DSV '61 28701212660
2Unicum 385211721100
3BAS 284311527180
4Swift '64 284221419130
5FC Horst 284131324150
6VVOG 383141019210
7Stroe 383141018220
8Zeewolde 38233921220
9Hierden 38233920230
10SDV Barneveld 78215719260
11DVS'33 Ermelo 78206617300
12Elspeet 38035311360

Periode 2
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1FC Horst 26501152370
2BAS 25410132050
3VVOG 36411131330
4DSV '61 26402121450
5SDV Barneveld 764021217130
6Unicum 363211116110
7Stroe 3621377150
8Swift '64 26132621150
9Hierden 351134570
10Zeewolde 3611448240
11DVS'33 Ermelo 7610536250
12Elspeet 3600608280

Periode 3
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Hierden 333009510
2Unicum 332107750
3Swift '64 2320161040
4FC Horst 232016830
5DSV '61 232016840
6Elspeet 332016530
7BAS 231023750
8Stroe 33102310130
9VVOG 331023470
10DVS'33 Ermelo 7310235100
11SDV Barneveld 7301212100
12Zeewolde 330030280

Bijgewerkt: 16-4-2018 16:42:35

Standen Senioren
BAS 1
BAS 2
 - Info
 - Stand
 - Programma
 - Uitslagen
 - Topscorers
 - Selectie
 - Elftalfoto's
 - Statistieken
BAS 3
BAS 4
BAS 35+1
Standen Junioren
BAS JO17-1
BAS JO17-2
BAS JO15-1
BAS JO15-2
Standen Pupillen
BAS JO13-1
BAS JO13-2
BAS JO13-3
BAS MO13-1
BAS JO11-1
BAS JO11-2
BAS JO11-3
BAS MO11-1
BAS JO9-1
BAS JO9-2
BAS JO9-3
BAS JO8-1
BAS Mini's
© 2018 - BAS Voetbal BiddinghuizenSybit | Software op Maat