Standen BAS Voetbal
Stand BAS 1 per 19-04-2018

AH Jan Schuurhuis Flevosap B.V.
Mannen Zaterdag - 3e klasse C
Uitslagen
14-aprZwolsche Boys 1 - ESC 11 - 3
14-aprOene 1 - VEVO 12 - 0
14-aprOlympia'28 1 - WZC Wapenveld 11 - 1
14-aprBAS 1 - ZAC 10 - 0
14-aprHatto Heim 1 - SC Rouveen 16 - 0
14-aprSwift '64 1 - Hattem 13 - 3
14-aprReaal Dronten 1 - DSV '61 10 - 0

Stand
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1ESC 12115064550260
2Swift '64 12111643935260
3Zwolsche Boys 12111463741270
4BAS 12010643639230
5Hatto Heim 1219933641210
6Oene 1219933639220
7Hattem 12111373649370
8DSV '61 1219573235340
9ZAC 1219393038300
10Olympia'28 1208572946350
11WZC Wapenveld 12144131625500
12SC Rouveen 12042141427510
13VEVO 12133151227660
14Reaal Dronten 1201316619630

Programma
21-apr 14:30SC Rouveen 1 - Oene 1
21-apr 14:30WZC Wapenveld 1 - Swift '64 1
21-apr 14:30Olympia'28 1 - Reaal Dronten 1
21-apr 14:30Hattem 1 - Zwolsche Boys 1
21-apr 14:30DSV '61 1 - ESC 1
21-apr 14:30BAS 1 - Hatto Heim 1
21-apr 15:00ZAC 1 - VEVO 1
26-apr 20:00ESC 1 - Hatto Heim 1

Periode 1
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1Hattem 186111928130
2Hatto Heim 18530181870
3Swift '64 18602181790
4Oene 184311516110
5BAS 184221420120
6Zwolsche Boys 184221418120
7Olympia'28 184131319140
8DSV '61 184131316140
9WZC Wapenveld 183141012160
10ESC 18305914150
11ZAC 18215714190
12SC Rouveen 18215715210
13VEVO 18107311300
14Reaal Dronten 1800808330

Periode 2
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1ESC 18800242150
2BAS 17520171540
3Zwolsche Boys 18422141280
4Swift '64 1842214880
5Oene 18341131660
6ZAC 184041214100
7DSV '61 18332121080
8Olympia'28 173221117120
9Hattem 183141011140
10Hatto Heim 181528980
11VEVO 18215710220
12WZC Wapenveld 1811649200
13Reaal Dronten 1702526200
14SC Rouveen 1701614170

Periode 3
#TeamGWGLVPDPVDPTPM
1ESC 15401121560
2ZAC 15320111010
3Hatto Heim 15311101460
4Zwolsche Boys 1530291170
5Oene 152218750
6Swift '64 1514071090
7Hattem 15212710100
8DSV '61 1521279120
9SC Rouveen 1520368130
10Olympia'28 1512251090
11BAS 151225470
12Reaal Dronten 1511345100
13VEVO 1502326140
14WZC Wapenveld 1502324140

Bijgewerkt: 16-4-2018 16:42:35

Standen Senioren
BAS 1
 - Info
 - Stand
 - Programma
 - Uitslagen
 - Topscorers
 - Selectie
 - Elftalfoto's
 - Statistieken
BAS 2
BAS 3
BAS 4
BAS 35+1
Standen Junioren
BAS JO17-1
BAS JO17-2
BAS JO15-1
BAS JO15-2
Standen Pupillen
BAS JO13-1
BAS JO13-2
BAS JO13-3
BAS MO13-1
BAS JO11-1
BAS JO11-2
BAS JO11-3
BAS MO11-1
BAS JO9-1
BAS JO9-2
BAS JO9-3
BAS JO8-1
BAS Mini's
© 2018 - BAS Voetbal BiddinghuizenSybit | Software op Maat