Uitslagen zaterdag 28 april Uitslagen zaterdag 28 april
27 april 2018

BAS 1 ging hard onderuit in Hattem; Hattem 1 won met 5-1, en daarmee lijkt nacompetitievoetbal ver weg. BAS 2 won bij DVS '33 (1-4), en bij winst volgende week is het verzekerd van de 2e periodetitel. De uitslagen (voor zover bekend):

ThuisUitScheidsVeldKleedkamers
14:30 Hattem 1  -  BAS 1 5 - 1 (Verslag) 
12:30 DVS '33 Ermelo 7  -  BAS 2 1 - 4
14:30 BAS 3  -  CSV '28 3 4 - 4 Gerard ticheloven 2 9 / 2
11:00 BAS JO17-1  -  Wijhe '92 JO17-1 2 - 4 KNVB 1 7 / 4
12:30 BAS JO17-2  -  Zeewolde JO17-5 3 - 1 Henk sio 3 8 / 3
12:00 Harde 't JO15-3  -  BAS JO15-2 2 - 6
10:30 BAS JO13-1  -  Zeewolde 013-2 8 - 2 (Verslag)  Hein Grafhorst 2 10 / 1
11:00 BAS JO13-3  -  VVOG JO13-7 3 - 0 Bas 4 4 6 / 5
10:00 SJO JCHW JO11-1  -  BAS JO11-1 6 - 1
09:00 BAS JO11-2  -  VVOP JO11-4 3 - 4 BAS 3 3A 8 / 3
08:30 Go Ahead K. JO11-3  -  BAS JO11-3 2 - 5
08:45 SEH M011-2  -  BAS MO11-1 1 - 10
10:00 BAS JO9-2  -  Batavia '90 JO9-3  -  Wim evers 4A1 9 / 2
09:00 DVS '33 Ermelo JO8-4  -  BAS JO8-1  - 

Ingevoerd op 27-4-2018



Laatste 20 berichten
13/07 BAS 1 opnieuw in 3e klasse C
10/07 Contributie deze week afgeschreven
09/07 BAS Voetbal zoekt trainer voor tweede elftal
06/07 BAS Voetbal bedankt brandweer voor hulp
05/07 BAS Voetbal verder met drie seniorenteams
28/06 Familiedag: informatie spuitvoetbal
24/06 Familiedag 2018: voetbalbiljart en stormbaan
22/06 Inschrijving familiedag sluit zondag!
22/06 Thuistoernooi voor MO11 en MO13
20/06 Gemeente en BAS akkoord over invulling sportpark
18/06 Stem op Strandpaviljoen Bremerbaai!
18/06 Schrijf je nog snel in voor het jeugdkamp!
15/06 Thuistoernooi voor O8 tot en met O11
14/06 Uitslagen 14 juni
14/06 Programma evaluatie-avond VTON
14/06 Voorlopige indeling jeugd
13/06 Spuitvoetbal op BAS Familiedag
12/06 Arjen Bredewolt ondertekent contract
08/06 Jeugdtoernooi op De Schelp
05/06 Afscheid trainers en spelers BAS 1
Nieuwsarchief ->
© 2018 - BAS Voetbal BiddinghuizenSybit | Software op Maat